ÜRÜNLER

CTP (GRP, FRP) Kompozit Merdiven

CTP Gemici merdivenleri dayanıklı CTP Kompozit Pultrüzyon yapı profillerinin birbirlerine paslanmaz cıvata ve bağlantı elemanları kullanılarak birleştirilmesi ile üretilir.

İSG Standartlarına uygun olarak sırtlıklı ya da sırtlıksız olarak üretilebilir.

Özel olarak üretilen bağlantı ekipmanları ve duvara montaj ayakları sayesinde projenize uygun her türlü zemine bağlantısı yapılabilir.

Basamak kısımlarında tırtıklı kaydırmaz borular kullanılır ve risk oluşturmaz.

Ölçünüze uygun istenilen boyda ve genişlikte üretilebilir. Kendinden renklidir, solmaz, talep edilen renkte üretilebilir. Duvara bağlantı ayakları, tercihen el yatırması yöntemi ile CTP Kompozit olarak, 304-316 Paslanmaz olarak hazırlanabilir.

CTP Kompozit Gemici merdivenleri, su arıtma tesislerinde, su tanklarında ve havalandırma santrallerinde uygun bir çözümdür. Paslanmaz, hafif ve yüke dayanıklıdır.

CTP (GRP, FRP) KOMPOZİT PLATFORMLU MERDİVEN

CTP Kompozit Merdiven, Sahanlık ve Platform karkası, dayanıklı CTP Kompozit Pultrüzyon yapı profillerinin birbirlerine paslanmaz cıvata ve bağlantı elemanları kullanılarak birleştirilmesi ile üretilir.

Korkuluk, Basamak yükseklikleri, genişlikleri, Tekmelik v.s. bileşenlerin tamamı İSG Standartlarına uygun olarak CTP Kompozit malzemelerden üretilir.

Sistemin avantajı, cıvatalı bağlantı olmasından dolayı hasar gören parça düşük maliyetlerle değiştirilebilir. Kaynak, tamir, bakım, boya gibi işletme giderleri yoktur.

Su ile temas eden çalışma alanlarında kullanımı son derece uygundur, paslanmaz ve çürümez.

Basamak ve Sahanlık yüzeyleri CTP Kompozit Izgara ile kaplanır ve kaymaz zemin sağlar.