ÜRÜNLER

Model Beta

PROJE BAZINDA ÖLÇÜLENDİRİLİR.

Günümüzde gemi ve yat havalandırmalarında kullanılan paneller paslanmaz çelik ve alüminyum malzemelerden üretilmektedir. Dolayısıyla ürünün ek yerleri kaynak yapılarak birleştirilir. Bu birleşim yerlerinde yapılan polisajın verimi düşüktür. Hava şartlarından dolayı paslanma, çatlama ve korozyon sorunları sık karşılaşılan sorunlardır. Zamanla görsel olarak çirkin bir görüntü oluşmasının yanında bu birleşim yerlerinin temizlik ve boya işlemleri de oldukça zordur ve iyi bir sonuç elde edilmez.

30 yıla yakın süredir denizcilik sektöründe tecrübesi olan kadromuz bu sorunla çok karşılaşmış ve çözüm üretmek kaçınılmaz olmuştur. Uzun soluklu bir ARGE çalışması neticesinde paslanmayan, ek yerlerinde korozyon ve çatlak oluşmayan, istenilen renkte ve kolay boyanabilen, bakımı ve temizliği sürdürülebilir GRP Kompozit Izgarayı ürettik. Tasarımını serpinti ve direk su girişini engelleyecek şekilde tasarladık. Dünyada bizden önce örneği olmayan, ızgara arkasına koku, toz ve su filtresi takılma imkanı sağladık.

KULLANIM ALANLARI

Gemiler, yatlar, bütün deniz araçları, petrol platformları, rüzgar enerji santralleri, kimyasal üretim yapan tesisler, petrol rafineleri ve havalandırma gerektiren bütün makine daireleri. GRP Kompozit ızgara üstün kullanım özelliklerinin yanında beklentilerinize uygun tasarım imkanı sunar