ÜRÜNLER

YAĞMUR MAZGALI (ÇERÇEVELİ)

KULLANIM ALANLARI

Kendi patentimiz olan BGRP tekniğiyle;

SMC üretim tekniği ile üretilen Yağmursuyu Izgarası Cam elyafı Takviyeli Polyster hamurlu Kompozittir. Standart özelliklerine ek olarak BGRP tekniği bu ürünlere olağanüstü ek özellikler kazandırmıştır. Bu nedenle Faydalı model belgesini kazanmayı hak etmiştir.

Üst yüzey özel dizaynı sayesinde yüksek mekanik dayanım ve darbe eminimine sahiptir.(Tırnak yapı ve uygun iskelet kullanıldığında)

Ağır ve Hafif Araç Trafiğe Maruz Kalan Yollar , Yaya Kaldırımları ,Okul ve Hastane Alanları Park, Bahçeler ve Havuzlar, Organize Sanayi Bölgeleri, Fabrika Alanları, Pis Su Attığı Gereken Tesisler, Balık Halleri ve Kesimhaneler gibi bir çok yerde kullanım alanı vardır

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

TS EN 124 D 400 Standardında üretilmekte ve TSE tarafından onaylı Ürün Belgesine Sahiptir. Hafif ve kolayca monte edilebilir. Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Kimyevi maddelerden (yağ, asit vb.) etkilenmez. Sıcak soğuk farklılıklarından karşı dirençlidir. Ölçülerinde zamana bağlı hiçbir değişiklik olmaz. Alev sönümleme (yanmaz) özelliğine sahiptir. Çürümez ve paslanmaz. Kötü ve kirli görüntüyü ortadan kaldırır. Kolay temizlenebilir.İkinci el değeri olmadığından çalınma riski yoktur. Malzemesinin özelliğinden dolayı araçların geçişi esnasında ses kirliliği yapmaz. Ham maddesi kendinden boyalıdır (solmaz). Kaynaksız imal edildiğinden dolayı araç lastiklerine zarar vermemektedir.